Jaxon Lane Bro Mask Duo

Bro Mask Duo

Størrelse
Produkt ikke på lager
Jaxon Lane Bro Mask Duo
Jaxon Lane Bro Mask Duo
Jaxon Lane Bro Mask Duo
Jaxon Lane Bro Mask Duo

Jaxon Lane Bro Mask Duo

204 kr

inkl. moms

  • Fugter og opfrisker træt hud
  • Øjenpads mindsker hævelser og rande
  • Tilpasset mandens hud
  • 2 sheet masks og 2 par eye gels
Størrelse
Produkt ikke på lager
Midlertidigt ikke på lager
Modtag en meddelelse, når dette produkt er tilbage på lager:

Indtast en e-mailadresse

Noget gik galt

Notifikationer er indstillet

Midlertidigt udsolgt: Bro Mask Duo

Det nærmeste vi har — på lager, sendt i dag.

Billede af Detox-maske
Doers of London
55,00 kr billigere, samme type: ansigtsmaske

149 kr

Billede af Anti-Stress Natmaske – Ansigt & Skæg
Bullfrog
45,58 kr billigere, samme type: ansigtsmaske

158,42 kr 186,38 kr

Billede af Clay Mask AHA
Baxter of California
26,53 kr billigere, samme type: ansigtsmaske

177,47 kr 208,79 kr

Fri fragtVed køb over 400 kr.
Betal om 30 dageModtag først, betal bagefter med Klarna.

Bro Mask Duo – Fugt og forfriskning til mandens hud

Oplev Bro Mask Duo, specielt udviklet til mænd, der vil give deres hud et ekstra boost. Dette sæt indeholder en fugtgivende sheet mask og kølende øjengels, perfekt til at reducere træthed, fine linjer og mørke rande.

Selve sheet masken er fuld af aktive ingredienser som niacinamid, collagen, hyaluronsyre og peptider, der giver huden intens fugt og en sund glød. Cooling eye gels giver øjeblikkelig forfriskning under øjnene og hjælper med at modvirke hævelser og træthed.

✔ Specielt afstemt til mandens hud
✔ Dermatologisk testet og cruelty-free
✔ Nem at bruge: 20 minutters maske og 10–15 minutters øjengels

I sættet: 2 sheet masks og 2 par eye gels – ideelt til en hurtig genopladning hjemme.

Giv din hud nyt liv med Bro Mask Duo og føl dig frisk og energisk, hver dag.

Beskrivelse

Bro Mask Duo – Fugt og forfriskning til mandens hud

Oplev Bro Mask Duo, specielt udviklet til mænd, der vil give deres hud et ekstra boost. Dette sæt indeholder en fugtgivende sheet mask og kølende øjengels, perfekt til at reducere træthed, fine linjer og mørke rande.

Selve sheet masken er fuld af aktive ingredienser som niacinamid, collagen, hyaluronsyre og peptider, der giver huden intens fugt og en sund glød. Cooling eye gels giver øjeblikkelig forfriskning under øjnene og hjælper med at modvirke hævelser og træthed.

✔ Specielt afstemt til mandens hud
✔ Dermatologisk testet og cruelty-free
✔ Nem at bruge: 20 minutters maske og 10–15 minutters øjengels

I sættet: 2 sheet masks og 2 par eye gels – ideelt til en hurtig genopladning hjemme.

Giv din hud nyt liv med Bro Mask Duo og føl dig frisk og energisk, hver dag.

Det er den.

Jaxon Lane

Bro Mask Duo · One size

Fugter og opfrisker træt hud. Øjenpads mindsker hævelser og rande.

204,00 kr inkl. moms · One size
Størrelse
Produkt ikke på lager

På lager

Ofte stillede spørgsmål

Hvornår modtager jeg min ordre?

Bestiller du på en hverdag, sender vi din pakke, og du har den hos dig om 2-3 hverdage med PostNord.

Hvad koster fragten?

Vi sender gratis fra 400 kr. Derunder betaler du 30 kr.

Kan jeg returnere min ordre?

Ja. Du har 14 dages lovpligtig fortrydelsesret, og derudover giver vi dig 60 dages returret. Produktet skal være ubrugt, i original emballage og med forseglingen intakt. Returforsendelsen sørger og betaler du selv for. Alle betingelser finder du på vores returside.

Er dette produkt på lager?

Alt hvad du kan bestille på siden ligger på vores lager i Stadskanaal. Mangler købsknappen, er varen midlertidigt udsolgt.

Hvordan kan jeg betale?

Med MobilePay, Visa, Mastercard, PayPal, Apple Pay, Google Pay og Klarna. Du betaler i et sikkert miljø.

Jeg har et spørgsmål om dette produkt.

Skriv til os på support@thealphamen.com. På hverdage svarer vi inden for 24 timer.